Apollo Career Center Honor Roll

Hall of Fame

Ada: Morgan Dirmeyer

Allen East: Silas Gillespie, Adrian Goble, Sydney Snyder, Abigail Wellman

Oglaze County Education: Nikita Camacho Harper, Madison Fletcher, Joshua Grover

Bath: Mia Armstuz, Gabriel Butler, Ava Clay, Faith Davenport, Richard Depay, Gretchen Douglas,

Abigail Good, Andrew Heather-Newell, Carly Romek, Carla Wilkerson

Bluffton: Levi Augsburg

Columbus Grove: Conor Douglas, Mitchell Douglas, Luke Kaufman, Kendra Craft, Hunter Cuban

Elida: Tyler Billymaker, Tyler Carter, Cameron Clements, Vanessa Compton, Olivia Green, Halle Hessing, Chattos Hay Ince, Brendan Nunes, Cole Price, Dalton Swickrath, Michael Tucker

Homeschooling: James Brooks, Adam McConkie, Matthew Purdy

Free Christians: Madison Campbell, Chillian Decker

Lima Central Catholic: MionChei Thomas

Lima Senior: Breanna Sneary, Khyonna Wright

Perry: Tishaona Brown, Joshua Crowder, Travis Nanchov

Shawnee: Megan Baker, Jacob Clemens, Courtney Glick, Dominic Grimes, Madison Harold, Anthony Hinojosa, Isaiah Johns, Ava Lockwood, Alexandra Mangini, Avia McClendon, Katherine McMurray, Dana Panitzk, Ania Pearson, Austin Rothbeck, Zachary Ryle, Olivia Sias, Kayla Smith, Kelly Smith, Mason Starr, Reese Taviano, Damian Williams, Darien Wolfe, Serenity Wright

Spencerville: Keaton Adkins, Maria Bowens, Hope Dick, Cade Erling, Pera Franco, Kendall Lee, Nigerian Lloyd German, Reed Miller, Bethany Monroe, Caitlin Roberts

Wapakoneta: Jorja Anderson, Olivia Barhorst, Ariana Brandt, Reagan Chontos, William Craft, Avery Dunlap, Skyler Fout, Dylan Kantner, Hannah Kirby, Amana Koeller, Autumn Lininger, Tabitha Price, Zachary Reser, Wyatt Ritchie, Kaylee Roeder , Dylan Saam, Alec Schlenk, Jacob Schreiner, Hunter Stober, Karen Zwiebel

Waynesfield-Goshen: Caitlin Tomei

WCLA: Rhythm Hyde

A/B Honor Roll

Ada: Olivia Conley, Dylan Hartman, Alexander Millilance, Aaron Robson

Alan East: Sadie Armstrong, Brian Belcher, Gabriel Cox, Samuel Hornstein, Madeleine Miles, Trinity Patterson, Brian Law, Troy Wildmus, Jordan Wilson, Gage Wellman, Cade Wellman

Bass: Annika Beach, Drew Bodine, Kelly Bridges, Zachary Carlson, Riley Christensen, Lauren Cunningham, Wesley Dow , Dillon Earle, Hayley Jones, Marcaline Jordan, Zachary Kennedy, Cayden Marbury, Stone Matthews, Lucas Miller, Michael Miller, A Bigail Mulvey, Brooklyn Miles, Radia Peterson Nichols, Brady Peterson, Samuel Poe, Richard Ryan, Skyler Shea Ladd, Carly Simon, Chasty White

Bluffton: Hannah Ballinger, Anna Edwards, Elijah Evans, Mika Minnig, Riley Setzer, Jacob Szabo

Columbus Grove: Dillon Bryan, Deidre Campbell, Madison Kramer, Brock Hoffman, Caitlin Jay, Ryan Koenig, Cheyenne Platt, Ivor Lee Smith, Mikaela Sprouse

Elida: Luke Alexander, Avery Powers, Taraline Powers, Paul Bowman, Alexis Burdett, Cameron Collins, Jessica Kratz, Hunter Dixon, Chase Dotson, Alexandra Eddington, Addison George, Imani Gilchris, Jacob Haver, Zara Holbrook , Valerie Haldeman, Sirenity Hyter, Wyatt Clette, Charlie Maddj, Morgan Meyer, Corey Patrick, Austin Reem, Savannah Rodriguez , Levid Rudy, Brittany Scannell, Neva Schiffhall, Jonathan Simpf, Samantha Sherrick, Morgan Stewart, Kanesia Townsend , Mason Tripphorn, Mackenzie Wheeler

North Harding: Zachary Kurtz, Fern Woodruff IV

Lima Central Catholic: Oluwanifemi Enis, Kaseyana Glenn, William Turner IV

Senior Lima: A’Miyah Collier, Jaylun Hayhurst

Pandora Gilbeau: Colin Webster

Perry: Isaiah Anderson, Andre Clavier, Sean Cummins, Kania Fraser, Johnny Jackson, Mackenna Ricci, Chloe Marshall, Brady Mulholland, Andrew Oberlin, Danesha Barton, Zachary Slick, Ryan Turner, Melanie Velasquez-Kaban, Adam Williams

Shawnee: Hayley Anderson, Benjamin Barker, Cardin Best, Cameron Blackman, Caden Brousey, Justin Brenneman, Victoria Crowe, Carter Fay, Kay Ding Finn, Seth Gallup, Sienna Gossard, Anaja Grant, Darren Hall, Caitlin Kacher, Tyler Locke, Nicholas Lescarlett, Matayah McGinnis, Miah Mekolites, Joshua-Paul Myers, Alexis Norton, Landon Parent, Vanessa Paysen, Ta’Miah Sanders, Aden Schimpf, Jack Shivley, Leyton Sidener, Christopher Snider, Falon Spencer, Mallory Stevick, Tatelynn Terhark, Aiden Vailes

Spencerville: Emily Abel, Jaren Binkley, Maxson Bollinger, Jack Cox, Tanner Hecht, Malacay Hughes, Caden Johns Dayton, Jesse King, Tyler Koenig, Hunter Lee, Wesley Mack, Ryland Miller, Nicholas Pritchard, Carson Roberts, Rhys Robbie, Cayden Schone, Kira Sharp, Dylan Smith, Elijah Souffer, Lauren Van Schock, Kelsey Walker

Temple Christians: Kristin Namursky

Upper Cyto Valley: Emily Roberts

Wapakoneta: Audrey Balsock, Nathaniel Bull, Ainsley Bump, Destiny Joe Comer, Liberty Dickhoff, Zoe Green, Ellie Ya Harmon, Zachary Hinkle, Emily Jolly, Jenna Kohler, Luke Kohler, Samantha Latham, Michael Lee, Alyssa McKesson, Kang Na Mexstrom, Corbyn Mitchell, Josephine Mueller, Timothy Parsons,

Rebecca Poynter, Damien Shellenberger, Ryan Skaggs, Ashton Spicer, Abbie Stover, Devin Stank, Logan Tilton, Chase Walters, Brittany Wootton, Sophie Wooster, Vanessa Young

Waynesfield-Goshen: Rachel Blanchfield, Hunter Craig, Jed Newport, Logan Webb

WCLA: Chloe Insberg

Leave a Comment

%d bloggers like this: